Studium pro absolventy VOŠ

Vysoká škola logistiky o.p.s. nabízí absolventům vyšších odborných škol individuální formu absolvování bakalářského studia ve zkrácené formě studia. Individuální studium pro absolventy VOŠ je realizováno v prezenční a v kombinované formě studia s dobou studia 1,5 roku (3 semestry).

Individuální studium je nabízeno standardně v Přerově v  obou formách studia a ve všech nabízených oborech , v edukačním centru Praha v kombinované formě studa a v oborech Dopravní logistika a Logistika služeb.

Předpoklady pro přijetí

  • Doložení ověřené kopie maturitního vysvědčení.
  • Doložení ověřené kopie dokladů o absolvování VOŠ (vysvědčení a diplom).
  • Absolvování přijímacího pohovoru.

Forma studia

  • Prezenční (denní studium)
  • Kombinovaná (dálkové studium)

Prezenční forma individuálního studia probíhá formou cvičení a přednášek v průběhu pracovního týdne. V rámci studia je zohledněno předchozí studium na VOŠ. Studium se řídí organizací příslušného akademického roku.

Kombinované individuální studium - studenti absolvují v rámci každého semestru s cca jedenkrát za čtrnáct dnů v pátek od 14:30 hodin do pozdních večerních hodin a v sobotu od 8:30 hodin do odpoledních hodin. Časová dotace k jednotlivým předmětům respektuje předpokládanou shodu se studijními obory absolvované VOŠ. Tato forma je velmi vhodná pro pracující studenty, jimž umožňuje intenzivní, účinnou a profesně zaměřenou výuku, kterou je možné sladit s pracovními a jinými povinnostmi.

Sledujte nás

FacebookTwitter